Shaoxing Libo Electric Co, Ltd

Çin'de gövde kablo üreticisi lider.

Sızdıran besleyici kablosu için Uzman.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shaoxing Libo Electric Co., Ltd

iyi kalite Gövde Kablo satış için
iyi kalite Gövde Kablo satış için
Ben Libo en HIG verimliliği ve istikrarlı kalite gibi, gelecekte daha kaliteli RG6 sunmak Libo bekliyorum.

—— Bay Martin

Libo en gövde kablo çok kaliteli ve çok rekabetçi bir fiyata, ekibim önümüzdeki aylarda büyük bir sipariş olacaktır.

—— Sayın Harun

Ben Libo dikişsiz alüminyum tüp gövde kabloları satın 7 yıl, benim şirket Libo RG örgü kablo gibi daha fazla kablo sipariş olacaktır.

—— Sayın Marthew Whitman

Ben Libo en RG6 RG11 ve kalitesi çok iyi olduğunu kanıtladı, çünkü 2015 yılının Ocak ayında benim büyük ihale benim satıcı olarak Libo kablosunu choos olacaktır.

—— Sayın Rober Karline

Biz 3 yıl önce Libo dan koaksiyel kablolar için düzenli sipariş, bizim işbirliği 2015 yılında daha fazla olacak güveniyorum.

—— Bay Paul Smith

Yüksek kalite ve uygun fiyat, bu benim Libo benim satıcılardan biri olmaya tercih nedenidir.

—— Sayın Steven Silva

Onlar tüm alıcılar için çok önemli olan çok istikrarlı ürün kalitesi var çünkü biz Libo ile çalışır.

—— Ms.Angela Santos

Ben sohbet şimdi

Shaoxing Libo Electric Co., Ltd

1 2 3 4 5 6
Shaoxing Libo Electric Co., Ltd Shaoxing Libo Electric Co., Ltd Shaoxing Libo Electric Co., Ltd Shaoxing Libo Electric Co., Ltd Shaoxing Libo Electric Co., Ltd Shaoxing Libo Electric Co., Ltd
Picture of Libo company's gate Production line of aluminum tube trunk cable RG cable testing room Strict testing procedure for coaxial cables Welcome to Libo Business partners from overseas market

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Libo
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 35 Million-35.1 Million
Yıl kurulan : 1994
İhracat p.c : 90% - 100%

Tüm Bilindiği gibi, Shaoxing harika erkek ve evrenin ince ruhları ile donatılmış bir yere doğurma için elverişli bir yerdir. Yükselen Jishan Dağı ve akan Jianshui Nehri bu ünlü tarihi ve kültürel kent müreffeh bir medeniyet terbiye.

Yaklaşık 2500 yıl önce, Kuaijishan Dağı'nın eteklerinde Pingshui Yue antik krallık bronz silah üretim üssü olmuştu. Ou Yezi yanı sıra Shangzao, Zhongzao ve Xiazao ve Sanzao (Üç Furnances) tarafından bir günde kılıç-döküm adını aldı Rizhu Dağı'nın Hikayeleri yaygın kuşaklar tarafından söylendi. Şimdi, yenilikçi teknoloji ve fikir ve üst sınıf kalitesine güvenerek, Shaoxing Libo Grubu bakır ve alüminyum işleme yeni trend öncülük ediyor.

Libo Grup ulusal olarak tanınan Hi-Tech Enterprise 12 bağlı ortaklık ve 2000 çalışanı olmak üzere, bakır ve alüminyum işleme, elektronik tel ve kablo, makine imalat, yeni enerji malzemeleri ve gayrimenkul geliştirme konusunda uzmanlaşmış. Çin'de 500 büyük özel işletmelerin biridir ve İleri Çalışma ve Sosyal Güvenlik İşletmeler ve Shaoxing bir anahtar ve Binbaşı Şirket almıştır. "Libo" Çin'in tanınmış Marka olmuştur.

Libo Kablo Libo Grubu iştiraki olan, fiziksel köpüklü RF koaksiyel kablo, dikişsiz alüminyum tüp gövde kablo, sızan besleyici kablosu, solar PV şerit ve kablo üretiminde uzmanlaşmıştır. Gelişmiş fiziksel yüksek köpük üretim hatları ve sürekli ekstrüzyon dikişsiz alüminyum tüp üretim hatları ile, artık dünya standartlarında kalite ile koaksiyel kablolar 60.000 km yıllık kapasitesi, sahiptir. Ürünler UL ve CE tarafından onaylanmıştır ve Avrupa ve Amerika pazarına ihraç edilmiştir. Solar PV şerit ve kablo boş olarak oksijensiz bakır şerit kullanır ve mükemmel elektrik iletkenliği ve kullanıcıların çoğunluğu tarafından tercih edilmiş olumlu lehim yeteneği ve esneklik, sahiptir.

İletişim bilgileri
Shaoxing Libo Electric Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Maria

Tel: 86-575-89866112

Faks: 86-575-89866110

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)