Zhejiang Libo Industrial Co., Ltd.

Çin'de lider gövde kablosu üreticisi.

Sızdıran besleme kablosu uzmanı.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Shaoxing Libo Electric Co., Ltd

Ben sohbet şimdi
Çin Shaoxing Libo Electric Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shaoxing Libo Electric Co., Ltd Sertifikalar
Ben Libo en HIG verimliliği ve istikrarlı kalite gibi, gelecekte daha kaliteli RG6 sunmak Libo bekliyorum.

—— Bay Martin

Libo en gövde kablo çok kaliteli ve çok rekabetçi bir fiyata, ekibim önümüzdeki aylarda büyük bir sipariş olacaktır.

—— Sayın Harun

Libo'dan dikişsiz alüminyum boru gövde kablolarını satın aldığım 7. sene, şirketim Libo'dan RG örgü kablosu gibi daha fazla kablo siparişi verecek.

—— Bay Marthew Whitman

Ben Libo en RG6 RG11 ve kalitesi çok iyi olduğunu kanıtladı, çünkü 2015 yılının Ocak ayında benim büyük ihale benim satıcı olarak Libo kablosunu choos olacaktır.

—— Sayın Rober Karline

Biz 3 yıl önce Libo dan koaksiyel kablolar için düzenli sipariş, bizim işbirliği 2015 yılında daha fazla olacak güveniyorum.

—— Bay Paul Smith

Yüksek kalite ve uygun fiyat, bu benim Libo benim satıcılardan biri olmaya tercih nedenidir.

—— Sayın Steven Silva

Libo ile çalışıyoruz çünkü tüm alıcılar için çok önemli olan çok kararlı ürün kalitesine sahipler.

—— Ms.Angela Santos

Shaoxing Libo Electric Co., Ltd

1 2 3 4 5 6
Shaoxing Libo Electric Co., Ltd Shaoxing Libo Electric Co., Ltd Shaoxing Libo Electric Co., Ltd Shaoxing Libo Electric Co., Ltd Shaoxing Libo Electric Co., Ltd Shaoxing Libo Electric Co., Ltd
Libo firmasının kapısının resmi Alüminyum boru gövde kablosu üretim hattı RG kablo test odası Koaksiyel kablolar için sıkı test prosedürü Libo'ya hoşgeldiniz Yurtdışı pazarından iş ortakları

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Libo
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 35 Million-35.1 Million
Yıl kurulan : 1994
İhracat p.c : 90% - 100%
Herkesin bildiği gibi, Shaoxing, büyük erkekleri ve evrenin güzel ruhları ile donatılmış bir yer doğurmak için elverişli bir yerdir. Yükselen Jishan Dağı ve akan Jianshui Nehri, bu ünlü tarihi ve kültürel şehrin müreffeh uygarlığını beslemektedir.

Yaklaşık 2500 yıl önce, Kuaijishan Dağı'nın eteklerinde Pingshui, Yue antik krallığı için bronz silah üretim üssü olmuştu. Ou Yezi'nin yanı sıra Shangzao, Zhongzao ve Xiazao'nun Sanzao (Üç Mobilya) tarafından bir gün içinde kılıç dökümünden adını alan Rizhu Dağı'nın hikayeleri, nesillerce geniş çapta anlatıldı. Yenilikçi teknoloji ve fikirlere ve birinci sınıf kaliteye dayanan Libo Group of Shaoxing, yeni bakır ve alüminyum işleme trendine öncülük ediyor.

Libo Group, bakır ve alüminyum işleme, elektronik tel ve kablo, makine imalatı, yeni enerji malzemeleri ve gayrimenkul geliştirme, 12 iştiraki ve 2000 çalışanı dahil olmak üzere ulusal düzeyde tanınan bir Hi-Tech Enterprise şirketidir. Çin'deki en büyük 500 özel kuruluştan biridir ve Gelişmiş İşçi ve Sosyal Güvenlik Kurumu ve Shaoxing'de bir Anahtar ve Büyük İşletme almıştır. “Libo” Çin'in ünlü markası olmuştur.

Libo Kablo Libo Group'un yan kuruluşudur, fiziksel köpüklü RF koaksiyel kablo, kesintisiz alüminyum boru gövde kablosu, sızdıran besleme kablosu, güneş PV şerit ve kablo üretiminde uzmandır. Gelişmiş fiziksel yüksek köpük üretim hatları ve kesintisiz ekstrüzyon dikişsiz alüminyum boru üretim hatları ile, şu anda dünya çapında kalite ile, 60.000 km koaksiyel kabloların yıllık kapasitesine sahiptir. Ürünler UL ve CE tarafından onaylanmış ve Avrupa ve Amerika pazarına ihraç edilmiştir. Solar PV şerit ve kablo, boşluksuz olarak oksijen içermeyen bakır şeridi kullanır ve kullanıcıların çoğunluğu tarafından tercih edilen mükemmel elektrik iletkenliği ve lehim yeteneği ve esnekliğine sahiptir.

İletişim bilgileri
Shaoxing Libo Electric Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Maria

Tel: +86-13957580173

Faks: 86-575-89866110

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin